Provides Information and Technical Drawings and Ideas وب سایت اطلاع رسانی و تخصصی ارائه طرحها و ایده ها

 
تبلیغات

اعلام نمرات نهایی درس زبان ماشین (اسمبلی) دانشگاه آزاد ارومیه

توسط: admin در 8 بهمن 1391

به اطلاع همه دانشجویان عزیز می رسانم که نمرات نهایی درس زبان ماشین (اسمبلی) پس از بررسی مجدد اوراق امتحانی با در نظر گرفتن فعالیتهای کلاسی و حضور و غیاب ، در تاریخ 8 بهمن در سامانه آموزشی دانشگاه ثبت گردید.

موفق باشید

مصاحب طلب

8 بهمن 91

راهکار اموزش 4 عمل اصلی

توسط: salar_kian در 5 بهمن 1391

مسائل و راه کارهای مربوط به آموزش
به عنوان اولین مسئله : فرض کنید می خواهیم چهار عمل اصلی ریاضی را به یک فرد کاملاً بی سواد آموزش دهیم. از شما می خواهیم نحوه آموزش و احیاناً استفاده از وسایل مورد نیاز به این مسئله را بیان نمائید. به عبارت دیگر اگر شما معلم آموزش دهنده چهار عمل اصلی باشید چه می کنید؟ نظرات ، راه کارها و روشهای خود را برای ما ارسال نمائید و منتظر باشید...
((برای اینکار ابتدا با توجه به اینکه فرد کاملاً بی سواد هستش باید شمردن رو بهش یاد بدیم.
برای این کار من از شمارش 0 تا 10 در مرحله اول و با کمک اننگشتان دست استفاده میکنم.
سپس در مرحله دوم از 0 تا 20 رو بهش آموزش میدم.خوب چون طرف کاملاً بی سواد هستش پس شمردن رو باید یاد بگیره.!! در مرحله های بعدی با استفاده از وسائلی مه در اختیار داریم بهش آموزش جمع کردن رو میدم. سپس در ادامه آموزش تفریق کردن و ..... چون روش من طولانی سعی میکنم حداقل هر دو عمل اصلی رو تو مطالب جدا براتون بنویسم. ))

اعلام نمرات نهایی درس برنامه سازی سیستم - دانشگاه آزاد ارومیه

توسط: admin در 3 بهمن 1391

به اطلاع همه دانشجویان گرامی درس برنامه سازی سیستم دانشگاه آزاد ارومیه می رساند که نمرات نهایی این درس پس از بررسی مجدد نمرات و اعمال تغییرات ، بصورت نهایی در سیستم آموزشی دانشگاه ثبت گردید.

موفق باشید - مصاحب طلب - 3 بهمن 91